Завідувач кафедри енергетики, доцент Сергій Сиротюк взяв участь у міжнародному онлайн-тренінгу з основ виробництва біометану в Україні. Даний захід проходив протягом 17 січня – 14 лютого 2024 року у рамках проєкту USAID «Проєкт енергетичної безпеки» у співпраці з Громадською спілкою «Біоенергетична асоціація України» (БАУ) і складався з чотирьох модулів, які включали теми, пов’язані із: загальним оглядом ринку біометану в Україні та у світі; технологіями заготівлі сировини для біогазових установок; технологією анаеробного зброджування; технологіями та засобами виробництва біогазу; технологіями та засобами збагачення біогазу до біометану; методами та способами використання отриманого біометану, а також техніко-економічного аналізу біометанового виробництва. Спікерами тренінгу виступили представники ГС «Біоенергетична асоціація України» Георгій Гелетуха, Петро Кучерук, Юрій Матвєєв, Семен Драгнєв, Анна Пастух, Володимир Крамар, Євген Олійник. Матеріали онлайн-тренінгу стануть невід’ємною складовою навчального курсу «Біоенергетика», який розробляється на кафедрі енергетики для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Відновлювані джерела енергії та гідроенергетика»

Вкладення:
Скачати цей файл (Serhiy Syrotyuk.pdf)Serhiy Syrotyuk.pdf14862 Кб