У 2000 році закінчила Львівський державний аграрний університет, здобула кваліфікацію економіста з бухгалтерського обліку.
Кандидат економічних наук із 2006 року.
Вчене звання доцента кафедри менеджменту організацій присвоєно у 2014 році. Цього ж року призначена на посаду доцента кафедри менеджменту організацій ім. проф. Євгена Храпливого
Із 2023 року – доцент кафедри фізики, інженерної механіки та безпеки виробництва.
Стаж науково-педагогічної роботи у закладах освіти – 21 рік, у цьому закладі – 19 років.
Веде такі основні навчальні курси: для здобувачів ОС «Магістр» – «Охорона праці в галузі та цивільний захист», для здобувачів ОС «Бакалавр» – «Безпека життєдіяльності та охорона праці», «Ергономіка».
Напрям наукової діяльності – моделювання травмонебезпечних та аварійних ситуацій під час виконання виробничих процесів у підприємствах АПК.
2019 року пройшла піврічне стажування в Старопольській вищій школі (м. Кельце, Польща).
2021 року пройшла навчання з основ охорони праці та безпеки виробництва у ЛФДП «Інститут підготовки кадрів промисловості»
2023 року при Програмі розвитку ООН пройшла навчання за дистанційною формою «Опанування функціоналу навчальної платформи Moodle 4.0».
Авторка понад 120 публікацій, з них понад 60 наукових і більше 50 навчально-методичного спрямування, зокрема 1 із них опубліковано у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus або Web of Science.
ORCID ID: 0000-0002-2909-6419.