26 травня 2023 року в конференц-залі Бібрської міської ради відбулась пресконференція з нагоди відновлення годинника на ратуші. У заході взяли участь фахівці зі сфери культурної спадщини, історики, журналісти. У рамках заходу відбулось відкриття дитячої картинної галереї.
Програма:
- Олексій Бурнаєв, кандидат фізико-математичних наук, інженер-дослідник, відомий кампаніст, викладач.
«Історія відновлення годинника на ратуші Бібрської міської ради».
- Захар Миляник, депутат Львівської обласної ради.
«Час не може стояти на місці». Про складність реалізації проєктів із відновлення культурної спадщини.
- Ганна Гаврилів, засновниця благодійного фонду «Спадщина. УА», культурна менеджерка.
«Пам’ятки мають бути ресурсом для громади. Проєкт «Школа» в Бібрці».
- Іван Щурко, депутат Львівської обласної ради, голова комісії з питань історико-культурної спадщини та туризму Львівської обласної ради.
«До об’єктів культурної спадщини має бути така сама увага, як до об’єктів критичної інфраструктури».
- Анатолій Гурин, екскурсовод інтерактивного музею «D.S. Таємна аптека», краєзнавець.
«Історія бібрецької аптеки "Під чорним орлом"».
- Ірина Гірна, художниця-реставраторка.
«Таємниці фрески "Аптекарі" в Бібрській ратуші».
- Олександра Гаєвишин, викладачка Бібрської музичної школи імені Юрія Сінгалевича, керівниця студії малювання.
«Культурна спадщина очима дітей: дитяча картинна галерея».
(https://zaxid.net/pid_chas_vidnovlennya_godinnika_na_ratushi_bibrki_restavrator_viyaviv_storichnu_aferu_n1564337)