Виконавши всі необхідні ліцензійні вимоги SolidWorks, Львівський НУП в особі к.т.н., в.о. доцента кафедри машинобудування Ігоря Стукальця взяв участь у Програмі академічної сертифікації SolidWorks. Ставши постачальником послуг, Львівський національний університет природокористування має змогу проводити 16 видів екзаменів, в тому числі екзамени CSWA та CSWP, з наступним отриманням сертифікатів від компанії Dassault Systemes, засвідчених генеральним директором SolidWorks, віцепрезидентом з досліджень і розробок Манішем Кумаром.
Всесвітньо визнана комерційними компаніями Програма академічної сертифікації SolidWorks як галузевий стандарт сертифікації вигідно виділяє заклад вищої освіти на тлі конкурентів на ринку освітніх послуг. А студенти й викладачі, які мають змогу безкоштовно складати екзамени та отримати сертифікати SolidWorks, будуть забезпечені цінними конкурентними перевагами.