3 травня 2023 року студенти другого курсу спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» Ігор Нанівський та Богдан Туркоць стали першими студентами, які успішно склали екзамен та отримали міжнародні сертифікати від компанії Dassault Systèmes. Екзамен проводився дистанційно, в режимі онлайн, приймав екзамен американський сертифікаційний сервер SolidWorks Corp. За результатами екзамену студенти показали високий рівень знань та навичок.
Завдяки плідній співпраці з ексклюзивним дистриб’ютором SolidWorks в Україні ТОВ «SoftiCo» та партнерами, зокрема ТОВ «Інформаційні технології САПР», Львівський національний університет природокористування набув статусу офіційного постачальника послуг з академічної сертифікації (SolidWorks Academic Certification Provider) та має право проводити міжнародні сертифікаційні екзамени з системи комп’ютерного моделювання та інженерного аналізу SolidWorks. Програма сертифікації встановлює галузевий стандарт, відповідно до якого фахівці оцінюються шляхом справедливого комплексного тестування знань про SolidWorks. А кожен сертифікат SolidWorks містить кілька різних рівнів безпеки, щоб гарантувати його дійсність: унікальний номер (ідентифікатор сертифіката) і QR-код, який можна зісканувати та переконатися в його валідності.
Вітаємо наших студентів з успішним проходженням міжнародної сертифікації CSWA та бажаємо подальших успіхів у навчанні!