9 червня 2023 р. офіційно завершено другий тур II етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство», який проводиться згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 09.01.2023 р. № 9 на базі Миколаївського національного аграрного університету.
На перший тур конкурсу було подано 321 проєкт з українських та закордонних закладів вищої освіти, у тому числі з 33 університетів таких країн, як Польща, Франція, Німеччина, Молдова, Китай, Латвія, Бразилія та ін.
В результаті II туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 208 «Агроінженерія» (галузь знань 20 «Аграрні науки та продовольство») наші студенти Ігор Городецький (науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри машинобудування Руслан Гуменюк) та Микола Шморгун (науковий керівник – д.т.н., професор Анатолій Тригуба) нагороджені дипломами II ступеня, а їх наукові керівники отримали сертифікати за високий рівень підготовки студентів.