Основною метою круглого столу було: обґрунтування концепції навчально-науково-інвестиційного проєкту підвищення енергоефективності Львівського національного університету природокористування (ЛНУП); створення майданчика для обговорення можливостей, проблем та викликів біоенергетичної галузі регіону за участю зацікавлених учасників процесу – національних та місцевих органів влади, територіальних громад, бізнесу, експертів тощо; створення робочої групи з розробки ТЕО для впровадження біоенергетичних технологій на об’єктах в системі ЛНУП.
Представлено концепцію навчально-науково-інвестиційного проєкту підвищення енергоефективності Львівського НУП, де одним із напрямків подальшої роботи є широке впровадження відновлюваних джерел енергії, зокрема напрацювання вчених університету, експертів, представників бізнесу в галузі біоенергетики.
Учасники круглого столу мали можливість ознайомитися з роботою енергетичного засобу (паливної печі) CampStove 2, наданого норвезькими партнерами (Норвезька народна допомога (NPA) і Фундація енергетичних ферм (EFIF)) для навчальних цілей ЛНУП, що працює на органічних відходах, біомасі та забезпечує від різниці потенціалу температур виробництво електроенергії для зарядки акумуляторів, приготування їжі, освітлення у польових, військових умовах з низькими викидами чадного газу.

За результатами обговорення матеріалів круглого столу вирішили таке:
- продовжити роботу з удосконалення концепції навчально-науково-інвестиційного проєкту підвищення енергоефективності Львівського НУП;
- розробити сучасний проєкт модернізації будівель, інженерних мереж, обладнання ЛНУП на засадах енергоощадності та енергоефективності;
- визначити та обґрунтувати економічну доцільність використання місцевих видів енергетичної сировини у Львівському регіоні для виробництва теплової та електричної енергії (включаючи поклади горючих сланців, торфу, бурого вугілля), для виробництва комбінованих видів палива спільно з біомасою;
- створити розсадник сортів та гібридів високопродуктивних біоенергетичних культур, адаптованих до ґрунтово-кліматичної зони Західного Лісостепу України, з метою створення промислових плантацій в системі Львівського НУП;
- здійснювати пошук механізмів фінансування для реалізації заходів з підвищення енергоефективності Львівського НУП;
- вважати пріоритетними в університеті наукові дослідження в галузі біоенергетики, енергоощадності, енергоефективності, використання відновлюваних джерел енергії, що забезпечить додатковий дохід для агровиробників різних форм власності, сприяти будівництву котелень ТЕС/ТЕЦ різної потужності, які працюють на біомасі;
- консолідувати зусилля щодо подальшого розвитку галузі біоенергетики шляхом залучення вітчизняних та зарубіжних фахівців до формування перспективної тематики наукових досліджень, створення пілотних установок для демонстрації ефективного використання синтез-газових та біогазових технологій на основі технології високотемпературного спалювання в синтез-генераторах, що працюють на біомасі і виробляють теплову та електричну енергію;
- консолідувати зусилля партнерів щодо розвитку навчальних курсів та програм біоенергетичного спрямування через механізм функціонування енергетичних ферм та навчання звільнених в запас військовослужбовців з розвитку біорегіонів, енергетичних кластерів та кооперативів на їх основі;
- створити робочу групу з числа працівників університету та фахівців біоенергетичної галузі для розробки ТЕО з впровадження біоенергетичних технологій на об’єктах в системі ЛНУП, напрацьовувати дорожню карту з розвитку біоенергетики у регіоні та підготовки проєктних пропозицій на здобуття фінансування за грантові кошти ЄС, приватних донорів тощо.
В обговоренні взяли участь в.о. ректора ЛНУП, професор Василь Лопушняк, завідувач кафедри енергетики ЛНУП, доцент Сергій Сиротюк, провідні фахівці біоенергетичної галузі, зокрема: голова правління Біоенергетичної асоціації України, директор ТОВ «Науково-технічний центр “Біомаса”», завідувач відділу ІТТФ НАН України, д.т.н. Георгій Гелетуха; професор кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту імені Миколи Петровича Момотенка Національного університету біоресурсів і природокористування України, д.т.н. Геннадій Голуб; завідувач кафедри механіки та інженерії агроекосистем Поліського національного університету, д.т.н., професор Савелій Кухарець; завідувач лабораторії селекції і технологій вирощування біоенергетичних культур Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України, д.с.-г.н., с.н.с. Михайло Гументик; голова асоціації роботодавців Львівської області Зеновій Бермес, підприємці-розробники біогазової установки Сергій Філіпов та Микола Коваль; проректор з наукової роботи ЛНУП, к.с.-г.н., доцент Богдан Гулько; декан факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій, професор Степан Ковалишин; зацікавлені викладачі та аспіранти факультету.
Партнери ЛНУП зголосилися на надання різнопланової науково-методичної допомоги у формуванні навчальних курсів та програм з біоенергетики, які заплановані до реалізації в ЛНУП, а також запевнили у підтриманні подальших наукових досліджень у напрямку розвитку біоенергетики.