17 грудня 2024 року на факультеті механіки, енергетики та інформаційних технологій відбулося чергове засідання вченої ради факультету. На ньому був присутній голова комісії з реорганізації ЛНУП Іван Орестович Парубчак.
Одним з ключових питань порядку денного було використання під час вивчення дисциплін сформованої за сприяння партнерів-виробничників матеріальної бази кафедр та наявного ліцензійного програмного забезпечення. Декан факультету Степан Йосифович Ковалишин розпочав доповідь з історії співпраці з Академією мехатроніки (м. Познань, Польща), що зумовило відкриття нових лабораторій на кафедрі автомобілів і тракторів та підвищення кваліфікації викладачів.
Особливу увагу було приділено висвітленню плідної співпраці факультету з ТОВ «Крафт Інновейшн» в особі співвласниці Євгенії Володимирівни Онишко, яка стала не лише піонером у відкритті спеціалізованих лабораторій у нашому університеті, але першим почесним благодійником Львівського НУП. Допомога у придбанні новітнього обладнання для підготовки спеціалістів машинобудівного профілю, відкриття нових лабораторій, зокрема тих, які не мають аналогів у Європі, започаткування добрих традицій в організації конкурсів серед студентів та викладачів-лекторів – це лише частина заходів, які можуть бути прикладом взаємовигідної співпраці освіти і бізнесу.

Підведено підсумки роботи, яка була спрямована на відкриття нових лабораторій на кафедрах факультету впродовж останніх років за сприяння підприємств-партнерів. Так, на кафедрах факультету відкрито 23 нові спеціалізовані лабораторії з сучасним обладнанням, що дозволяє вести якісну підготовку фахівців інженерного профілю, які будуть конкурентоздатними на сучасному ринку праці. Також були озвучені плани щодо відкриття нових лабораторій у 2025 році.
Відзначено роботу доцента кафедри машинобудування Романа Богдановича Шеремети над виготовленням сувенірної продукції «Герб України – сталевий бренд факультету».
Значну увагу вченої ради було зосереджено на розгляді питання, що стосувалося використання ліцензійного програмного забезпечення під час вивчення дисциплін на кожній з кафедр факультету. Зокрема, представлено результати впровадження у навчальний процес системи автоматизованого проєктування (САПР) SolidWorks. Заходи, організовані впродовж останніх років з використанням САПР SolidWorks, дали змогу Львівському НУП не лише стати постійним ліцензійним користувачем та офіційним дистриб’ютором послуг академічної сертифікації SolidWorks, але й посісти чільне місце серед закладів вищої освіти, які є лідерами в плані сертифікації студентів та акредитації викладачів. Організація курсів підвищення кваліфікації з інженерної графіки в SolidWorks, всеукраїнських вебінарів для підприємств, участь у програмах підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників вигідно виділяють ЛНУП серед закладів вищої освіти.
Іншим питанням, яке розглядалось на вченій раді, був звіт завідувачів кафедр про проведену наукову роботу у 2024 році. Кожен із них доповів про результати госпдоговірної роботи, опубліковані наукові статті, отримані патенти, співпрацю з партнерами та озвучив плани наукових досліджень на наступний календарний рік.
Голова комісії з реорганізації ЛНУП Іван Орестович Парубчак відзначив результативну роботу факультету в плані співпраці зі стейкхолдерами. Ним також було озвучено основні чергові етапи реорганізації ЛНУП, формування нових структурних підрозділів, оголошено орієнтовні часові рамки їх реалізації.
На завершення засідання керівники університету і факультету привітали присутніх з прийдешніми Різдвяними святами, побажали їм мирного неба, міцного здоров’я та реалізації всіх мрій і побажань.