На кафедрі автомобілів і тракторів факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій відбулося публічне обговорення освітньо-професійних програм підготовки здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт». В обговоренні взяли участь стейкхолдери, роботодавці, випускники, розробники ОПП, науково-педагогічні працівники випускових кафедр, студенти спеціальності 274 «Автомобільний транспорт».
В обговоренні взяли участь: засновники компанії Centrum Szkolenia Motoryzacji «Autoelektronika Kędzia» Ришард Кендзя та Вальдемар Буш (м. Познань, Польща); викладач Познанського коледжу № 1, к.т.н. В.О. Дадак (м. Познань, Польща); д.т.н., доц., декан автомобільного факультету Харківського національного автомобільно-дорожнього університету О.В. Сараєв; д.т.н., проф., проректор Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя О.Л. Ляшук; д.т.н., проф. кафедри проєктування машин та автомобільного інжинірингу Національного університету «Львівська політехніка» О.З. Горбай; к.т.н., доц. кафедри автомобілів та автомобільного господарства Національного університету водного господарства та природокористування О.С. Стадник; ст. викл. кафедри автомобілів та автомобільного господарства Національного університету водного господарства та природокористування С.В. Морозюк; представники підприємств галузі автомобільного транспорту (стейкхолдери): В.І. Місюк, сервісний інженер ТОВ «Арія Моторз»; М.Я. Ворона, головний інженер ТОВ «ФХ Сервіс» (офіційний дилер вантажних автомобілів Volvo та Renault); М.Ю. Губені, інженер з гарантійного обслуговування ТОВ «Сервісний центр "Діамант"»; М.Р. Туркоць, випускник спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» 2022 року; О.В. Вольтріх, сертифікований представник в Україні вебсервісу для дистанційного інтерактивного навчання Electude.
Проаналізувавши структуру та зміст освітньо-професійних програм, учасники обговорення поділились власним баченням й пропозиціями щодо їх вдосконалення, висловили зауваження та рекомендації. Досить активно відбувалось обговорення тенденцій та напрямів розвитку галузі, а також викликів та вимог до підготовки здобувачів освіти спеціальності 274 «Автомобільний транспорт».
Стейкхолдери та партнери висловили свої пропозиції стосовно подальшої співпраці з випусковою кафедрою, покращення можливостей академічної мобільності учасників освітнього процесу.