У 1986 р. закінчив Львівський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Механізація сільського господарства».
Кандидат технічних наук із 1993 року.
Доктор технічних наук із 2014 року.
Вчене звання доцента кафедри надійності і ремонту машин присвоєно у 1999 році.
В. о. професора кафедри експлуатації і технічного сервісу машин із 2015 року. З 2023 року – в. о. професора кафедри агроінженерії та технічного сервісу ім. професора Семковича О. Д.
Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 34 років, у цьому закладі на посаді професора – 34 роки.
Основні навчальні курси, які веде: «САПР (на базі AutoCAD і базі Autodesk Inventor)»; «Надійність технологічних систем»; «Надійність систем енергопостачання»; «Проектування технологічних процесів підприємств технічного сервісу».
Основний напрям наукової діяльності – моделювання технологічних і виробничих процесів підприємств технічного сервісу, обґрунтування спеціалізації, параметрів і структури технологічних ліній і дільниць.
Підготував трьох кандидатів наук.
Автор понад 200 публікацій, з них більше 140 наукових та 50 навчально-методичного характеру, а також 8 патентів України на винаходи та корисні моделі.
Scopus ID: 57207295877.