1992 року закінчив Львівський сільськогосподарський інститут, здобув кваліфікацію інженера-механіка.
Кандидат технічних наук із 2000 року.
Доктор технічних наук із 2021 року.
Вчене звання доцента кафедри експлуатації та ремонту автомобільної техніки присвоєно у 2004 році.
Професор кафедри експлуатації і технічного сервісу машин із 2022 року.
Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 36 років, у цьому закладі на посаді професора – 2 роки.
Основні навчальні курси, які веде: «Теорія і технологія наукових досліджень», «Підприємства автомобільного транспорту», «Транспортні технології», «Виробничі системи на транспорті», «Експлуатація і обслуговування обладнання машинобудівних підприємств».
Наукова робота НПП (коло наукових інтересів, основні наукові досягнення): автомобільний транспорт, транспортні технології, інформаційні технології на транспорті. Розробив теоретичні основи організації магістральних автомобільних вантажних перевезень.
Отримав сертифікат (В2), який підтверджує достатньо високий рівень володіння англійською, у 2021 році.
Пройшов стажування:
2017 р. – у Сілезькому технологічному університеті, м. Катовіце, Республіка Польща;
2021 р. – ISMA (Університет прикладних наук, Рига, Латвія) на тему «Теорія і практика науково-педагогічного підходу в освіті».
Автор 122 публікацій, з них 118 наукових і 4 навчально-методичного характеру (за 2019–2022 рр.). 11 із них опубліковано у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus і Web of Science.
ORCID: 0000-0001-6237-0785