На кафедрі агроінженерії та технічного сервісу ім. професора Олександра Семковича факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП 27 лютого 2024 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 208 «Агроінженерія».
Слід відзначити високий рівень підготовки здобувачів та представлених ними кваліфікаційних робіт. Це підтверджується і тим, що одна з робіт, яка підготовлена здобувачем Любомиром Володимировичем Чухраєм (керівник доцент Андрій Остапович Шарибура), була захищена англійською мовою. Не менш цікавими були й інші кваліфікаційні роботи, про що засвідчили жваві дискусії та обговорення. Тож бажаємо молодим дослідникам успіхів та нових наукових звершень.
Окремо хочемо подякувати кафедрі іноземних мов, а саме в.о. завідувача кафедри, доценту Наталії Григорівні Городецькій та старшому викладачу Наталії Богданівні Гавришків, за підтримку та сприяння в проведенні захисту кваліфікаційних робіт.