19 березня 2024 року у рамках співпраці Львівського національного університету природокористування та ПАТ «Львівобленерго» відбулася робоча зустріч технічного директора Романа Іванціва, директора з управління персоналом та тарифної політики Сергія Різенка, декана факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Степана Ковалишина та завідувача кафедри електротехнічних систем Віталія Левонюка. На зустрічі обговорено результати вже налагодженої співпраці, в рамках якої товариство взяло участь у монтажі щита оперативно-диспетчерського управління в лабораторії «Основи електропостачання» кафедри.
Зустріч була дієвою та результативною, оскільки було вирішено не зупинятися на досягнутому. Представники ПАТ «Львівобленерго» пообіцяли продовжувати облаштування вищезгаданої лабораторії, а також допомогти отримати ліцензію на програмне забезпечення SYNDIS для оперативно-диспетчерського управління.
Щиро дякуємо ПАТ «Львівобленерго» та надіємось на подальшу взаємовигідну співпрацю!